Konferencja nt. „Kształcimy na potrzeby jutra”

Print Drukuj
W dniu 22 maja 2024 r. w auli Zamku Książąt Oleśnickich odbyła się konferencja zorganizowana przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy pt. „Kształcimy na potrzeby jutra", w której m.in. udział wziął Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Oleśnicy Pan Waldemar Grzędziak.
Szczegółowa relacja z konferencji znajduje się na stronie Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy pod linkiem: http://pceik.pl/2024/05/29/konferencja-nt-ksztalcimy-na-potrzeby-jutra/.

Informacje o publikacji dokumentu