„Koniec szkoły i co dalej…?”
W dniu 24.11.2025 roku w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy przeprowadzili wykład skierowany do młodzieży na temat: „Koniec szkoły i co dalej ?”. Spotkanie zainaugurowała Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy Pani Marzena Helińska wraz z...







